Listopadowy relaks w Antditoum Beauty Club

Spadki temperatury związane ze zbliżającą się zimą mogą obciążać Twoje ciało. Dlatego listopadowy relaks w Antditoum Beauty Club to cała gama różnorodnych masażów do wyboru, które mogą przynieść Ci chwilę wytchnienia. W naszej ofercie coś dla siebie znajdą fani popularnych technik masowania… a także miłośnicy słodyczy!

Masaż twarzy i okolic

Szyja, dekolt, kark, ramiona i twarz. Na wszystkich tych obszarach wykonujemy masaż łączący techniki klasyczne z refleksoterapią, co zapewnia wyjątkowe odprężenie. Oprócz działania relaksacyjnego delikatne masowanie i uciskanie mogą pozytywnie wpłynąć na skórę i układ mięśniowy, redukując tym samym oznaki starzenia.

Innym rodzajem masażu jest japońskie kobido. Wykonuje się go na podstawie odpowiednio silnych i powtarzających się ruchów na twarzy, szyi, karku oraz dekolcie. Całość zwieńczona jest akupresurą, polegającą na uciskaniu kluczowych punktów na ciele, co ma pobudzić krążenie w głębszych partiach mięśni, zredukować zmarszczki i poprawić owal twarzy. Efekty mogą być odczuwalne już po pierwszej sesji, jednak zalecamy zapisanie się na kilka zabiegów w tygodniu.

Masaż ciała

Chwili ulgi w okresie listopada potrzebuje nie tylko głowa i jej okolice, ale również całe ciało. Polecamy masaż relaksacyjny, gdzie ugniatanie i masowanie wzbogacone jest o rozgrzane oleje, które nawilżają i wygładzają skórę. Jeśli jednak potrzebujesz odprężenia w słodkiej atmosferze, to rozwiązaniem może być masowanie połączone z zastosowaniem czekolady z dodatkiem oleju kokosowego. Oba składniki stanowią źródło witamin i minerałów, niezbędnych do poprawnego krążenia krwi i ujędrnienia skóry.

Masaż stóp

Listopad to czas, kiedy dni i wieczory stają się chłodniejsze, co najbardziej odczuwają stopy. Tajski masaż oparty na refleksologii może pomóc je rozgrzać, gdyż zakończenia nerwowe w ich obrębie są stymulowane specjalnym patyczkiem, co z korzystnie wpływa też na cały organizm. Zabieg skierowany jest do osób borykających się z m.in. puchnięciem stóp. Pamiętaj jednak, że przed zapisaniem się na sesje zawsze warto skonsultować się ze specjalistą, zwłaszcza jeśli masz jakieś istniejące schorzenie lub problemy zdrowotne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *