O nas

Agnieszka Karbowiak

Pasjonatka kosmetologii estetycznej i nowoczesnych technologii, rozwijająca swoje umiejętności oraz wiedzę na szkoleniach, kursach i sympozjach. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Prawa, a także Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Od 10 lat specjalizuje się w laseroterapii i urządzeniach High Tech. Szkoleniowiec oraz praktyk, przekazujący swoją wiedzę początkującym kosmetologom. Pełna empatii i zrozumienia poświęca maksimum czasu oraz uwagi dla każdego pacjenta. Współpracując przez wiele lat z gabinetami w całej Polsce poznała potrzeby klientów i stworzyła przyjazne, bezpieczne miejsce, które jest antidotum na każdy problem. Prywatnie osoba bardzo towarzyska, uśmiechnięta i kochająca ludzi.

Asia Owczarek

Ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, ale swoją ścieżkę kariery zaczęła już jako technik usług kosmetycznych ponad 10 lat temu. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje w zakresie kosmetologii, anti-ageing oraz laseroterapii, a oprócz tego uczy nowe pokolenia w jednej z łódzkich szkół kosmetycznych. Dzięki zdobytej wiedzy z wielu dziedzin nauk medycznych, potrafi skutecznie zdiagnozować problem pacjenta oraz znaleźć rozwiązanie. Doceniana przez klientów za holistyczne oraz profesjonalne podejście, zawsze szczera i empatyczna. Chętnie doradzi z zakresu pielęgnacji domowej. Każdą wolną chwilę spędza na aktywności fizycznej, na siłowni lub jeżdżąc konno. Interesuje się dietetyką, zdrowym stylem życia oraz literaturą.

Gosia Tomsia

Absolwentka kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje umiejętności rozwija od lat na licznych kursach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu, potrafi skutecznie łączyć techniki zabiegowe, aby uzyskać najlepsze rezultaty oraz znaleźć rozwiązanie na każdy problem pacjenta. Specjalizuje się zarówno w zabiegach na twarz, jak i na ciało. Swoją pracę wykonuje profesjonalnie, dzieląc się uśmiechem i życzliwością. Prywatnie miłośniczka zwierząt, plenerowych wypadów, wycieczek rowerowych oraz rozwoju osobistego. 

Patryk Karbowiak

Absolwent fizyki technicznej na Politechnice Łódzkiej. Prywatnie pasjonat szeroko pojętej aktywności fizycznej. Jego największym hobby jest brazylijskie jiu jitsu, treningi na siłowni oraz saunowanie. Łącząc zamiłowanie do nauki oraz sportu, doszkala się w dziedzinie treningi EMS, czyli treningów połączonych z elektrostymulacja mięśniową. Uwielbia współpracować ze osobami, które bierze pod swoje skrzydła w taki sposób, aby z treningu na trening przekraczały swoje granice i dostrzegały efekty swoich postępów. Jest niezmiernie wyczulony na potrzeby swoich podopiecznych, dlatego nieustannie poszerza swoją wiedzę o kolejne zagadnienia związane z modelowaniem sylwetki, by sprostać ich wszelkim wymaganiom w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów. Prywatnie jest osobą bardzo towarzyską, z poczuciem humoru oraz dużymi pokładami determinacji i zapału do samorozwoju.

Patrycja Rosińska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku biotechnologia medyczna oraz studentka III roku kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Pomimo biotechnologicznego wykształcenia postanowiła połączyć swoją pasję z pracą. Rozwija się w wielu dziedzinach, pracując przy grantach naukowych związanych z kosmetykami, a także kształcąc się z wykonywania zabiegów kosmetologicznych. Specjalistka od pielęgnacji i upiększania oprawy oka a także makijażu. Prywatnie stale uśmiechnięta i życzliwa miłośniczka zwierząt, teatru, oraz muzyki rockowej.

Elwira

Nasza nowa koleżanka z Ukrainy, która trafiła do nas nie bez przyczyny. Ukończyła liczne kursy stylizacji paznokci m.in: manicure, kombinowany, hybrydowy, żelowy. Ukończyła także Ukraińską Szkołę Kosmetyczną. Biegle posługuje się frezarką i precyzyjnie przedłuża paznokcie. Uwielbia tworzyć kreatywne zdobienia na płytkach naszych klientek, które są zachwycone jej dokładnością i dbałością o detale. Równie starannie wykonuje pedicure z opracowaniem podbicia stopy, a więc oddając się w jej ręce możecie być pewne, że zostaniecie kompleksowo zaopiekowane. Prywatnie Elwira lubi podróżować, jeździć na rolkach i chodzić do kina.