Sylwestrowe propozycje zabiegowe

Kiedy zbliżają się ważne uroczystości, większość z nas chce jak najlepiej wyglądać. Dlatego Antidotum przygotowało liczne, sylwestrowe propozycje zabiegowe, z których możesz skorzystać. Czym one są i jakie mogą dać efekty?

Oczyszczanie wodorowe

To baza pod inne zabiegi, jednak samo oczyszczanie wodorowe też może być korzystne. Daje ono natychmiastowe efekty, co może być kluczowe, zwłaszcza jeśli zostało Ci niewiele czasu do przygotowań na Sylwestra. Zabieg oparty jest na właściwościach wodoru molekularnego generowanego i wprowadzanego pod skórę przez specjalne urządzenie. Powoduje to udrożnienie kanałów skórnych, dzięki czemu możliwe jest zneutralizowanie wodnych rodników, szkodliwych dla skóry i przyspieszających procesy starzenia. Do potencjalnych efektów zabiegu należy m.in. wyrównanie kolorytu cery, przywrócenie jędrności skóry, odprężenie mięśni twarzy, dotlenienie i odżywienie głębszych warstw skóry oraz świeża, promienna i błyszcząca cera. Zabieg może być wykonywany niezależnie od pory roku, jednak należy omówić to ze specjalistą.

Infuzja tlenowa

Obecność tlenu jest obowiązkowa w licznych reakcjach chemicznych i procesach fizjologicznych utrzymujących homeostazę organizmu. Mowa o m.in. oddychaniu tkankowym, które dostarcza skórze energii do przemian metabolicznych. Deficyty tego pierwiastka mogą powodować zmiany koloru cery, a także utratę elastyczności oraz przedwczesne starzenie się skóry. Zabieg infuzji tlenowej polega na wykorzystaniu hiperbarycznego tlenu – wtłaczanego za pomocą podwyższonego ciśnienia w głębsze warstwy skóry. Pierwiastek w czystej formie pobudza procesy metaboliczne komórek skóry, mogąc w ten sposób przywrócić jej odpowiedni koloryt, elastyczność i blask. Ten zabieg również może dać natychmiastowe efekty. Mogą z niego korzystać osoby borykające się z przebarwieniami, wiotką, zmęczoną i ziemistą cerą, zdecydowane na kompleksową terapię skóry niedotlenionej lub jedynie doraźnie – przed Sylwestrem bądź innym ważnym wydarzeniem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Przed zdecydowaniem się na konkretny zabieg, zalecamy konsultacje z profesjonalistą, który oceni stan skóry i dostosuje propozycje do Twoich indywidualnych potrzeb. W celu omówienia przeciwwskazań warto sięgnąć też porady lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *